Tomáš Štěpán

Tomáš Štěpán

*1991, ambasador značky Tilak, opožděnec, alfa samec, hanák, průvodce

V roce 2015 jsem sbalil svých pět švestek do krosny a vydal se poznávat svět. Po pracovní dovolené na Novém Zélando jsem se usadil v Kanadě – zemi medvědů a tisíců jezer. Podařilo se mi procestovat destinace jako Albánie, Rumunsko, Vietnam, Laos, Kambodža, Malajsie, Singapur, Jížní Afrika, Svazijsko, Botswana, Kolumbie, Guatemala, Indie, Madeira, Kanáry, Azory a další. Ze svých cest připravujo přednáške a zábavnó formó  se snažím  lidem  ukázat krásu ostatních zemí.

Jsem zakladatelem Moravského cestovatelského festivalo. Festival  plný vína a tradičního moravského jídla. Voňavé festival provoněné poctivó klobásó, jitrnicó, tvarůžkem či moravským koláčem.

www.moravskyfestival.cz

Věnuji se také průvodcovství po Kanadě a Botswaně. V Kanadě jsem pracovně stávil 5 let a každoročně provádím dobrodruhy divokou přírodou Skalistých hor provincií Alberta a Britské Kolumbie. Nekomerční místa, malé skupinky lidí, kempování, turistika, pozorování divoké zvěře. Expedice je vhodná pro všechny věkové kategorie 🙂

V Botswaně připravuji safari expedice pro dobrodruhy. Centrální Kalahári, Makgadikgadi, Khutse, Moremi, Chobe, Nxai, Delta Okavango, Kgalagadi Transfrontier, Rhino Sanctuary, Kasane a další….. Botswana je pro mě totiž tím posledním africkým rájem na zemi =)

Více informací najdete v sekci průvodcovství.

Jsem hrdým ambasadorem značky Tilak. Český výrobce špičkového outdoorového oblečení pro horolezce a všechny, kteří aktivně tráví volný čas.

https://www.tilak.cz/


Děkojo za návštěvo mého webo a těším se opět na viděnó!

Email: tomas.stepan123@gmail.com

Tel.: 605 278 570 (aktivní během zimních měsíců)